کلینیک آرمان حیات با 20 سال تجربه...با بکارگیری انواع روشهای سم زدایی سرپایی و بستری وبکارگیری کادر مجرب روانشناسی و مددکاری  صدها بیمار را به خود,خانواده و جامعه  باز گردانده ایم لذا با تجربه دودهه فعالیت امیدواریم قدمی هرچند کوچک در انجام رسالت خود برداریم

صفحه‌ی اصلی

کارت دیجیتال

اینستاگرام

درمان و مشاوره

مواد اعتیاد آور

نوروفیدبک

مقالات

گالری

درباره ما

تماس با ما

چگونه بهترین مرکز تخصصی درمان را انتخاب کنیم؟

هدف ما از درمان افزایش کیفیت زندگی بیمار می باشد

ثبت نام
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 


مشاوره غیرحضوری در زمینه ی مسایل جنسی:


از آنجایی که مسایل جنسی بعد خصوصی زندگی هر فردی است و هر فردی نسبت به اطرافیان خودش تجربیات، ذهنیت و دیدگاه متفاوتی دارد بهتر است که با یک فرد خارج از خانواده یعنی یک مشاور متخصص صحبت کند.
روانشناسی که در حوزه ی مسایل جنسی تخصص دارد بدون قضاوت و سرزنش ابتدا همه ی حرف های مخاطب را می شنود و در نهایت با توجه به مشکلی که خود فرد مطرح می کند اقدام به مشاوره و مداخله می کند.
روان شناس به مسایل جنسی کودکان، ترسها و اضطراب های جنسی، روابط کودکان، مفهوم جنسیت برای کودک تسلط دارد و در صورت لزوم تشخیص و درمان را پیگیری می کند.
روان شناس در مورد مسایل جنسی بزرگسالان خانم و آقایی که در روابط پیش از ازدواج و پس از ازدواج دچار مشکل هستند بنابر تخصص وارد می شود.
افکار و دیدگاه های افراد، دیدگاه تربیتی خانواده، سرزنش های والدین، روابط با همسالان و آموخته های جامعه موجب شکل گیری افکار و رفتارهای جنسی هر فرد می شود.
چنانچه رفتارها و طرز فکرهای افراد باعث نقص در عملکرد جنسی آنها شود و سلامت جنسی و کیفیت زندگی آنها را کاهش دهد لازم است که روان شناس طبق طرح درمان مخاطب را مورد ارزیابی قرار دهد و طی تماس های منظم وضعیت او را تغییر دهد.
اختلالات جنسی و مشکلات زناشویی  توسط روان شناس متخصص در زمینه  مسایل روانی و جنسی بهتر تعریف ومشخص می شود و درموارد بسیاری با درمان های روانشناختی وغیر پزشکی فع میشوند.


مشاوره          پیشگیری و درمان          مراحل درمان          سم زدایی         مشاوره تلفنی              تماس با ما

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

باما در تماس باشید.

مرکز شماره 1-آرمان حیات(سروش)/تهران/خیابان دکتر فاطمی/جنب اداره آمار/پلاک 207/طبقه چهارم -     88962164-88978481

مرکز شماره 2-آرمان حیات/تهران/خیابان ستارخان/روبروی خیابان پاتریس/پلاک 168/طبقه دوم/واحد 3 -      66524910_66524886