کلینیک آرمان حیات با 20 سال تجربه...با بکارگیری انواع روشهای سم زدایی سرپایی و بستری وبکارگیری کادر مجرب روانشناسی و مددکاری  صدها بیمار را به خود,خانواده و جامعه  باز گردانده ایم لذا با تجربه دودهه فعالیت امیدواریم قدمی هرچند کوچک در انجام رسالت خود برداریم

صفحه‌ی اصلی

کارت دیجیتال

اینستاگرام

درمان و مشاوره

مواد اعتیاد آور

نوروفیدبک

مقالات

گالری

درباره ما

تماس با ما

چگونه بهترین مرکز تخصصی درمان را انتخاب کنیم؟

هدف ما از درمان افزایش کیفیت زندگی بیمار می باشد

ثبت نام
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
برخورد با اعتیاد:

اعتیاد به مواد مخدر و محرک موجب ضعف در عملکرد تحصیلی و شغلی فرد، کاهش کیفیت زندگی، مشکلات فرهنگی و اجتماعی، و بویژه اختلال در سلامت فرد می شود که به این دلیل خانواده و دوستان از تجربه اعتیاد در اطراف خود پرهیز می کنند.
در برخورد با خبر اعتیاد یکی از نزدیکان، حمایت و دوست داشتن فرد اولویت است. در چنین موقعیتی اعتیاد فرد را نمی پذیریم اما اعلام می کنیم که او را بدون اعتیادش به مواد پذیرا هستیم.
پذیرش مثبت و عاشقانه ی فرد مثل گذشته اما با شرط ترک اعتیاد به مصرف مواد و درمان فوری و جدی مهمترین اصل رفتاری در برخورد با اعتیاد است.
روان شناس الگوی تعامل گذشته ی فرد و اطرافیان او را بررسی می کند، احساسات و هیجانات ناشی از این خبر را تعدیل می کند، و با بازسازی ارتباط در حین درمان به کاهش فشارهای روانی اطراف بیمار کمک می کند.


مشاوره          پیشگیری و درمان          مراحل درمان          سم زدایی         مشاوره تلفنی              تماس با ما   نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

باما در تماس باشید.

مرکز شماره 1-آرمان حیات(سروش)/تهران/خیابان دکتر فاطمی/جنب اداره آمار/پلاک 207/طبقه چهارم -     88962164-88978481

مرکز شماره 2-آرمان حیات/تهران/خیابان ستارخان/روبروی خیابان پاتریس/پلاک 168/طبقه دوم/واحد 3 -      66524910_66524886