کلینیک آرمان حیات با 20 سال تجربه...با بکارگیری انواع روشهای سم زدایی سرپایی و بستری وبکارگیری کادر مجرب روانشناسی و مددکاری  صدها بیمار را به خود,خانواده و جامعه  باز گردانده ایم لذا با تجربه دودهه فعالیت امیدواریم قدمی هرچند کوچک در انجام رسالت خود برداریم

صفحه‌ی اصلی

کارت دیجیتال

اینستاگرام

درمان و مشاوره

مواد اعتیاد آور

نوروفیدبک

مقالات

گالری

درباره ما

تماس با ما

چگونه بهترین مرکز تخصصی درمان را انتخاب کنیم؟

هدف ما از درمان افزایش کیفیت زندگی بیمار می باشد

ثبت نام

سم زدایی سخت یا همان ترک یابویی:

اگر فرد معتاد به مدت حداقل 8 روز مواد مخدر و جایگزین های آن را مصرف نکند. بدون هیچگونه دارویی بعد از تمام شدن علائم خماری که در بسیاری از موارد سخت و طاقت فرساست خود بخود پاک شده و پس از آن دیگر خمار نخواهد شد! شاید این ساده ترین و در عین حال پر دردسرترین نوع سم زدایی باشد! به این سم زدایی در اصطلاح ترک یابویی گفته می شود! این نوع سم زدایی در کمپ ها انجام می شود و قبلا نظایر آن را در فیلم ها زیاد دیده ایم  که با بستن شخص به تخت همراه بود!

برای مواد اعتیاد آور فقط در کمپ های گاها قانونی و غیر قانونی انجام می شود که آنهم در صورت وجود نظارت پزشک معالج و آگاه می توان از داروهای کمکی و از مجموعه داروهای از قبیل  (کلونیدین – ضد تشنج وضد تهوع – ضد درد غیر استروئیدی و بیخوابی ) استفاده می شود تا به دفع علائم آزار دهنده و حتی مرگ پیشگیری کرد.

سم زدایی سرپایی : با داروهای آگونیست مطلق و نسبی در پروسه زمانی 6 ماه یا بیشتر و با پیگیریهای روزانه – هفتگی و ماهیانه قابل انجام است و در دوره سم زدایی از تمامی داروهای مجاز و روشهای بهبودی از قبیل همراهی با روانپزشک – روانشناس خانواده و آموزشهای علمی مناسب رفتاری و سایر علوم یاری جست.


مشاوره          پیشگیری و درمان          مراحل درمان          سم زدایی         مشاوره تلفنی              تماس با ما   نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

باما در تماس باشید.

مرکز شماره 1-آرمان حیات(سروش)/تهران/خیابان دکتر فاطمی/جنب اداره آمار/پلاک 207/طبقه چهارم -     88962164-88978481

مرکز شماره 2-آرمان حیات/تهران/خیابان ستارخان/روبروی خیابان پاتریس/پلاک 168/طبقه دوم/واحد 3 -      66524910_66524886