کلینیک آرمان حیات با 20 سال تجربه...با بکارگیری انواع روشهای سم زدایی سرپایی و بستری وبکارگیری کادر مجرب روانشناسی و مددکاری  صدها بیمار را به خود,خانواده و جامعه  باز گردانده ایم لذا با تجربه دودهه فعالیت امیدواریم قدمی هرچند کوچک در انجام رسالت خود برداریم

صفحه‌ی اصلی

کارت دیجیتال

اینستاگرام

درمان و مشاوره

مواد اعتیاد آور

نوروفیدبک

مقالات

گالری

درباره ما

تماس با ما

چگونه بهترین مرکز تخصصی درمان را انتخاب کنیم؟

هدف ما از درمان افزایش کیفیت زندگی بیمار می باشد

ثبت نام
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

چگونه بهترین، مرکز تخصصی درمان اعتیاد را انتخاب کنیم؟

شناختن بهترین مرکز بستری ترک اعتیاد ممكن است دشوار باشد، زيرا عوامل زيادي وجود دارد که باید در نظر گرفته شود.

اعتبارسنجی و مجوز بخش بستری:

اولین و مهم‌ترین ویژگی یک مرکز بستری ترک اعتیاد خوب، داشتن مجوزهای مربوطه است. این مراکز باید مجوزهای رسمی را از سازمان‌های مربوطه اخذ کرده باشد تا هم از نظر فعالیت در کسب و کار و هم از نظر صلاحیت پزشکی تأیید شده باشند. علاوه بر خود مرکز ترک اعتیاد، تمامی کارکنان در آن مرکز نیز اعم از پزشکان، روانشناسان، روانپزشکان، پرستاران و حتی خدمتکاران نیز باید مجوزهای پزشکی و بهداشتی مربوطه را داشته باشند. برای یک مرکز بستری ترک اعتیاد مجوزهای متعددی لازم است. از جمله مجوز درمان به صورت بستری که توسط وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی صادر می‌گردد.

در حال حاضر به دلیل اهمیت و حساسیت بالایی که این مراکز دارند، برای تعداد محدودی از مراکز بستری ترک اعتیاد مجوز صادر شده است و شرایط و ضوابط بسیار سختی برای اخذ آن گذاشته شده است. تمامی این مجوزها مدت‌دار هستند و مرکزی که یکبار مجوز را گرفته است به این معنا نیست که همیشه این مجوز را داشته باشد. یکی از تفاوت‌های اصلی مراکز بستری ترک اعتیاد با کمپ‌های ترک اعتیاد و مراکز ترک اعتیاد سرپایی، داشتن چنین مجوزهایی است ! مراکزی که مجوز بستری ندارند حق انجام درمان سم زدایی و سایر روش‌های درمانی‌ایی که در آن بیمار نیازمند به بستری می‌باشد را ندارند. پس پیش از بستری در این مراکز حتماً این مجوزها را بررسی کنید.

تماس با ما 

مشاوره          پیشگیری و درمان          مراحل درمان          سم زدایی         مشاوره تلفنی     


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

باما در تماس باشید.

مرکز شماره 1-آرمان حیات(سروش)/تهران/خیابان دکتر فاطمی/جنب اداره آمار/پلاک 207/طبقه چهارم -     88962164-88978481

مرکز شماره 2-آرمان حیات/تهران/خیابان ستارخان/روبروی خیابان پاتریس/پلاک 168/طبقه دوم/واحد 3 -      66524910_66524886