کلینیک آرمان حیات با 20 سال تجربه...با بکارگیری انواع روشهای سم زدایی سرپایی و بستری وبکارگیری کادر مجرب روانشناسی و مددکاری  صدها بیمار را به خود,خانواده و جامعه  باز گردانده ایم لذا با تجربه دودهه فعالیت امیدواریم قدمی هرچند کوچک در انجام رسالت خود برداریم

صفحه‌ی اصلی

کارت دیجیتال

اینستاگرام

درمان و مشاوره

مواد اعتیاد آور

نوروفیدبک

مقالات

گالری

درباره ما

تماس با ما

چگونه بهترین مرکز تخصصی درمان را انتخاب کنیم؟

هدف ما از درمان افزایش کیفیت زندگی بیمار می باشد

ثبت نام
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مشاوره غیرحضوری در زمینه ی اعتیاد:

مشاوره غیر حضوری امکان پاسخگویی سریعتر به سوالات مراجعان را فراهم می کند.
خانواده ها بهنگام بروز مشکلات در این زمینه می توانند مستقیما با مشاور صحبت کنند و بدانند که چه برخوردی با فرد مصرف کننده داشته باشند.
برخی از افراد که خودشان به مصرف مواد اعتیاد دارند و نمی خواهند شناخته شوند از طریق مشاوره تلفنی با روان شناس صحبت می کنند، ناراحتی ها، نگرانی ها و سرزنش های دیگران را بازگو می کنند از وسوسه صحبت می کنند تا بر احساس تنهایی که در آن موقعیت دارند فایق آیند.
روان شناس طی مشاوره تلفنی مراحل ترک را برای بیمار شرح داده و به بیمار کمک می کند تا راه اندازهای اقدام به مصرف را بشناسد.

مشاوره غیرحضوری در زمینه ی خانواده:

در صورت بروز بحث یا مشکلی در خانواده مشاوران پاسخگو هستند.
مواردی از قبیل مشکلات زناشویی، مشکلات تربیتی کودکان، اختلاف با خانواده ی همسر و ... از این طریق قابل صحبت و رسیدگی هستند.
روان شناس در وهله ی اول به احساسات مخاطب اهمیت داده و او را به آرامش می رساند. به حرف های مخاطب گوش می دهد و الگوی تعامل فرد در خانواده را بررسی می کند تا بادرنظرداشتن نقش فرد مسایل او را طبقه بندی کند و او را در تسهیل درک و حل مسایل راهنمایی کند تا ارتباط موثری با دیگران برقرار کند.
روان شناس با تکنیک های شناختی و رفتاری روابط و نقش های اعضای خانواده را بازسازی می کند و خانواده را به فضای مطمئن تری برای پیشرفت همه ی اعضا ارتقا می دهد.

 مشاوره غیر حضوری در زمینه ی مسائل فردی:

هر فردی در مورد مسایل کودکی، تجربیات تحصیلی و شغلی، روابط بین فردی، ارتباط عاطفی، مشاوره ی پیش از ازدواج و دغدغه های ذهنی خود در تماس با مشاور صحبت کرده و می تواند در تماس های بعدی طی هفته ها مشاور را در جریان اتفاقات قرار دهد تا در مسیر بهتری هدایت شود.
روان شناس در مشاوره فردی از تکنیک های شناختی، رفتاری، روان تحلیلی، طرحواره درمانی برای تشخیص و ایجاد بینش برای مخاطب استفاده می کند و با تکنیک های ذهن آگاهی و واقعیت درمانی و آموزش مهارت های زندگی امکان و توانمندی کنترل  شرایط را برای او فراهم می کند.

مشاوره غیرحضوری در زمینه ی مسایل جنسی:

از آنجایی که مسایل جنسی بعد خصوصی زندگی هر فردی است و هر فردی نسبت به اطرافیان خودش تجربیات، ذهنیت و دیدگاه متفاوتی دارد بهتر است که با یک فرد خارج از خانواده یعنی یک مشاور متخصص صحبت کند.
روانشناسی که در حوزه ی مسایل جنسی تخصص دارد بدون قضاوت و سرزنش ابتدا همه ی حرف های مخاطب را می شنود و در نهایت با توجه به مشکلی که خود فرد مطرح می کند اقدام به مشاوره و مداخله می کند.
روان شناس به مسایل جنسی کودکان، ترسها و اضطراب های جنسی، روابط کودکان، مفهوم جنسیت برای کودک تسلط دارد و در صورت لزوم تشخیص و درمان را پیگیری می کند.
روان شناس در مورد مسایل جنسی بزرگسالان خانم و آقایی که در روابط پیش از ازدواج و پس از ازدواج دچار مشکل هستند بنابر تخصص وارد می شود.
افکار و دیدگاه های افراد، دیدگاه تربیتی خانواده، سرزنش های والدین، روابط با همسالان و آموخته های جامعه موجب شکل گیری افکار و رفتارهای جنسی هر فرد می شود.
چنانچه رفتارها و طرز فکرهای افراد باعث نقص در عملکرد جنسی آنها شود و سلامت جنسی و کیفیت زندگی آنها را کاهش دهد لازم است که روان شناس طبق طرح درمان مخاطب را مورد ارزیابی قرار دهد و طی تماس های منظم وضعیت او را تغییر دهد.
اختلالات جنسی و مشکلات زناشویی  توسط روان شناس متخصص در زمینه  مسایل روانی و جنسی بهتر تعریف ومشخص می شود و درموارد بسیاری با درمان های روانشناختی وغیر پزشکی فع میشوند.

مشاوره غیر حضوری در زمینه بیماریهای اعصاب  روان:

چنانچه برای کسی مشکلی پیش بیاید و خودش یا اطرافیان با مشاور تماس بگیرند برخی علایم اختلالات بررسی شده و در موارد مهم و جدی جهت ارزیابی به کلینیک دعوت می شوند.

تشخیص و درمان قطعی اختلالات در جلسات روانشناسی کلینیک ممکن است اما برای کسانی که شرایط مراجعه را ندارند راهنمایی های ضروری و نسبی  ارایه می شود.

روان شناس در حوزه ی اختلالات افسردگی، اختلالات اضطرابی، اختلالات شخصیت، اختلال وسواس، اختلال دو قطبی، آگاهی های لازم را ارایه می کند و با کاربستن تکنیک های درمانی لازم وضعیت مخاطب را بهبود می بخشد تا در زمان های مناسب بعدی جهت مراجعه اقدام نماید.


مشاوره غیرحضوری در وضعیت های بحرانی:

غم و اختلال افسردگی، خستگی، خشم و پرخاشگری و استرس و دلشوره و اختلال اضطرابی هیجان ها و اختلال هایی هستند که در پی یک رویداد، شنیدن حرف، انجام رفتاری، افتادن در دردسر و ... بروز می کنند.
هر فردی در موقعیت بحرانی که نمی داند باید چکار کند بهتر است مشاوره غیر حضوری را تجربه کند.
روان شناس در موقعیت جدال ها، کشمکش ها، فوت یک عزیز، مطرح شدن طلاق، عصبانیت و احساس ناامنی می تواند تعیین کند که مخاطب در چه مرحله ای است، او را همراهی کند تا احساس و افکار این مرحله ی تجربه خود را بشناسد، پاسخ های مطمین و آرام سازی لازم را ارایه کند و با عبور فرد از این مرحله به مراحل بعدی او را در تنظیم و تعدیل هیجانات مدیریت می کند.
مشاوره در موقعیت های بحرانی موجب کاهش احتمال آسیب زدن فرد به خودش یا دیگران می شود.


مشاوره :
از ساعت 9 الی 13

تماس با شماره  :  9099072873  ویژه 
(برای ارتباط با این شماره از خطوط تلفن ثابت 2صفر باز شماره گیری نمایید)درباره ما        پیشگیری و درمان         مراحل درمان       تماس با ما          
نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

باما در تماس باشید.

مرکز شماره 1-آرمان حیات(سروش)/تهران/خیابان دکتر فاطمی/جنب اداره آمار/پلاک 207/طبقه چهارم -     88962164-88978481

مرکز شماره 2-آرمان حیات/تهران/خیابان ستارخان/روبروی خیابان پاتریس/پلاک 168/طبقه دوم/واحد 3 -      66524910_66524886